top of page

Jedeme na tábor 2022!

Aktualizováno: 18. 7. 2022

Ačkoliv jsem dotazující se mystifikovala, že letos na tábor nepojedeme, situace se obrátila a nakonec se i tábor letos podaří!

Jen a jen díky skvělým lidem, Vildovi a Andrejce z horské chaty Orientka a také mým dvěma hlavním pomocníkům Evě (to je ta, co ve Zlíně vede soukromou školku Kids & Smile a kterou z mých nadšených postů už dobře znáte) a Martinovi (toho zase znáte jako fotbalového trenéra, učitele na základce a skvělého instruktora lanových aktivit).


Orientka je naprosto úžasné místo, které jsme si s holčičkama zamilovaly při první návštěvě! Na kraji lesa s obrovským dětským hřištěm a lanovým areálem, s vnitřním bazénem, ohništěm, grilovací sekcí 😊 (tu mám asi nejradši), potůčky a potoky.


Nejvíc na Ori miluju brzké vstávání, zatímco všichni ještě chrupkají, a poslouchání probouzející se přírody s kafíčkem v ruce. To jsou minutky, které mě nabíjí na další měsíce dopředu! ❤️❤️❤️


Tábor, na kterém budeme hledat zatoulanou Lišku Šišku se koná v termínu 7.-14.8. (od neděle do neděle), je určen dětem předškolního věku a mladším školáčkům (3-8 let). Ještě stále je možnost se na tábor přihlásit a zažít s námi vyšperkované dobrodružství v lese, ve vodě, ve vzduchu i na skále!
8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page