top of page

NÁŠ TÝM

0-linda-1.jpg
PhDr. Linda MATUŠKOVÁ, Ph.D.
předseda spolku

Linda je maminkou dvou kudrnatých holčiček, nadšenou podnikatelkou, newborn fotografkou, učitelkou. Je také vášnivou milovnicí dobré kávy (Panamou ji nenadchnete ;) ), oddanou fanynkou premiéra Jima Hackera, neúspěšnou aspirantkou na studia žurnalistiky, nositelkou střeštěných ponožek a mistrem výroby sushi.

Deset let pracovala na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, kde se věnovala nejen výuce studentů, ale také výzkumu a různým projektům. Na svých četných zahraničních pobytech postupně nasávala dobré nápady, ale také pocit, že by to u nás mohlo jít líp...

Zajímá se především o pedagogické inovace a aplikaci dobré zahraniční praxe v našich podmínkách. Stará se o náplň činnosti spolku, plánuje akce spolku, vede rukodílny a workshopy. Peče pro vás bezlepkové cheesecake, které můžete při většině našich akcí ochutnat.

Odborný životopis a další údaje najdete na Lindině webu.

0-terez-1.jpg
Tereza KONEČNÁ, DiS.
místopředseda spolku

Tereza je maminkou dvou dětí. Vystudovala sociální pedagogiku. Posledních šest let se intenzivně věnuje práci s dětmi předškolního a mladšího školního věku.

Terka se v našem spolku věnuje především oblasti pohybových aktivit s dětmi, vede rukodělné workshopy.

0-filip-1.jpg
Mgr. Filip MATUŠKA
revizor (kontrolní orgán spolku)

Filip se dříve profesně orientoval na sociální práci s dospělými klienty (azylový dům pro matky s dětmi, klienti s duševní poruchou). V současné době je na volné noze a živí se jako profesionální fotograf. Aktivně se zajímá o veřejné dění, možnosti rozvoje lokálního občanského a zájmového vzdělávání.

Jakožto vrchní dovšehošťoural se Filip ujal nepopulární role kontrolního orgánu spolku a je jeho revizorem. Vypadá, že se mu to snad i líbí :)

bottom of page